You are not logged in.

41

Wednesday, April 4th 2018, 9:10pm

Sajnos nem lett olyan új előtag, ami pótolhatná a Luciust, be kell érni a Föld cuccokkal valahogy. Nodens mocskosul jól fizet cuccba, aranyba, mindenbe, alig várom a 140-es szintet hogy DP ruhával neki ugorhassak. A következő kosztüm eventre is megvan a 6 piros Sebastianusom, szerencsére jött valamelyik nap egy piros Porcius lom. Calliriussal is sikerült megbékélni, 3 órája van rajtam a ruha és eddig csak 1 vereséget nyeltem be. Épp most adott egy piros Gaiast is :) No meg persze a bikától is jött ma egy piros Gaias, meg Nodenstől egy piros ezüst, narancsot nem is számolom...

42

Monday, April 9th 2018, 10:06pm

Sziasztok!
Köszönjük az új szerver indítását, így tovább!!! Pénzlehúzás ezerrel, jelenlegi játékosok megtartása 0.!!! :) :rocketlauncher:

43

Monday, April 9th 2018, 10:43pm

Teljesen "indokolt" az új szerver!

Az eventen mi 44%-on vagyunk(gyalázatos),az s24-a GF legutóbbi agymenése-,pedig 31%-on áll!
Továbbá:Például

Oroszország 7 szerver jelenleg
USA 9 szerver
Olaszoknál 8
Franciáknál 9
Németeknél 9
Magyarország 11 szerver :pillepalle:

Itt a forumon százával vannak,panaszok,javaslatok a játék élvezet esetleges javítására,stb...
Nem emlékszem,hogy bárki is azt az ötletet vetette fel,hogy "de jó lenne megint egy új szerver,pláne egy 4x-es"

De valószínű,hogy ezt a lehetőséget látják a "fejlesztők",mert a panaszokból ítélve egyre kevesebben játszanak és ölnek bele pénzt

Következtetésképpen ez a MI HIBÁNK!!!

Ultras s22

44

Monday, April 9th 2018, 10:46pm

Nekik jó pénz és csak ez számít!!!
Mindenki nagy érdeklődéssel beregisztrál elsőként, belenyom egy rahedli rubint, hogy tartsa az elsőket, majd kihagy 2-3 napot és visszaesik 50 helyet és kuka is az egész.
De legalább a rubint kifizette!
Összevonni kéne az azonos szervereket, nem újat csinálni...

45

Thursday, April 12th 2018, 6:41pm

Szép napot!

Írogatunk itt sok mindenről, szidjuk a fejlesztőket , hogy elveszik sokaknak a kedvét a játéktól. Ugyanakkor nem foglalkozunk saját magunkkal. Egyszer már írtam, most megismétlem. Több olyan játékos van aki nem ismeri a fair play fogalmát. Erősnek, jó karakterűnek tartják magukat. A 130 szint felettiekről beszélek, akik azzal élik ki magukat, hogy 10-13 szinttel magasabbról támadnak. Én 124. sz. vagyok. Nem árulok zsákba macskát, nem általánosítok megnevezem azokat akikről beszélek, tudva azt, hogy szabályt sértek.

Nézzük csak:

Fradifan666 s8 -Falka - 136.sz.
Rezse s8 -Falka- 134.sz.
Offherceg s2 SICULUM 137.sz.
Katana s2 Reb 137.sz.
Csimbe s11 TS 134.sz

Különösen figyelemre méltó Fradifan666 akinek nem elég a +12 szintkülönbség, hanem még rápakol +61 sebzést, 500 páncélt.

Gratulálok bátor, hős gladiátorok!

Üdv: ordogi s18-ról!

46

Thursday, April 12th 2018, 8:22pm

Én még hozzátennék 2 Falkás *****, az egyik a 146-os gabor68, a másik a 153-as Malone68. Szomorú, hogy egy 1-2 ligával alattuk lévő aranyára van szükségük, de vigyétek, csak, nehéz ruhával kb. 1perc visszagyűrni, és vigasztal az, hogy bár a csatamotor egy hulladék, a végén úgyis én fogok kijönni győztesen, az új tekercseknek köszönhetően :) A 3. ellenfelem pedig a 147-es Alfa. Ezen kivül maximum 1-2 játékos támad be, valószinűleg véletlenül :)

Figyelmeztetve!

Thalvith

This post has been edited 2 times, last edit by "Thalvith" (Apr 12th 2018, 8:43pm)

47

Thursday, April 12th 2018, 10:26pm

Ezen "dicső" gladiátorok többsége engem is rendszeresen látogat.

Többször írtam/javasoltam, hogy az aréna/ct csatákhoz hasonlóan a provincia csatáknál is be kell vezetni a sávos korlátozást. Nonszensz, hogy 10-15 szintről farmolnak a kis mamakedvencek. Persze mind az itteni "vezetés" mind maga a GF is magasról tesz erre. Miért is érdekelné bármelyiküket is.

Üdvözlettel: Trax_01 az s18-ról.

48

Friday, April 13th 2018, 9:30am

Sok értelme nincs az egész provi arénának, turmának, aranyat farmolni kb lehetetlen dp3 ruha nélkül, mert 99,9%-ban inaktív ellenfeleket kapok. Drágább karbantartani a cuccaimat, mint az hogy 400 bónusz aranyért támadjak.
Egyáltalán miért kell minden ellenfélnek ugyanarról a szerverről lennie (nagyon ritkán esetleg 4 van ugyanarról, az 5. meg másikról)?

Üdv.: KALASNIKOV S23

Elveszett rubin

This post has been edited 1 times, last edit by "Thalvith" (May 7th 2018, 11:24pm)

49

Monday, May 7th 2018, 9:13pm

Sziasztok

Újabb kőszerző event,újabb idiótával...
Bocsánat de nem tudok szebben fogalmazni!
Történt ugyanis,hogy megállapodott a szerver,hogy közösen visszük a követ!
Félretéve a rivalizálást,mindenki belement!
Persze most is van aki nem tudja félretenni a személyes problémáit és azzal az indokkal,hogy"azonos pontszámnál a rendszer előrébb helyez másokat és nem ő az első",rányom plusz egy pontot!
Mert nehogymáááááá más vigye a követ
Egy teljes napja próbáljuk meggyőzni minden siker nélkül,hogy mindenki megkapja azonos pontnál,de nem hallgat senkire

Persze így sem kapja remélem,meg mert van aki Maga mögött bírja tartani!

A játékos neve Szikla

Üdv A Fritz s22-ről

50

Monday, May 7th 2018, 9:48pm

Szép napot!

Ezek szerint nálatok is van ilyen, hogy szépen fogalmazzak " fair play " játékos. Nálunk már régóta nem lehet megállapodást kötni. Van valaki aki kijelentette, hogy őt nem érdekli, ő visz mindig mindent. Legutóbb 2x is leégettem, most már nem érdekel. Jelenleg 92 pontnál tart , a második helyen lévőnek 19 pontja van. Egy dolgot lehet csinálni, hagyni "repűljön " csak , nem kell a pontokat felhasználni, nem kell az eventet megcsinálni és akkor ő sem kapja meg. Talán akkor majd észhez tér. ha meg nem, maradjon a homokozóba , oda való!

Üdv: ordogi s18-ról

51

Tuesday, May 8th 2018, 9:43pm

Egy kérdés...

Ha nincs meg az event,akkor az italok sincsenek meg ugye?

Előre is köszi a választ!

A Fritz

:beer:

52

Tuesday, May 8th 2018, 10:03pm

Igen! Ha az event nincs teljesítve, akkor a jutalmak sem járnak.

53

Wednesday, May 9th 2018, 12:30pm

Sziasztok

Újabb kőszerző event,újabb idiótával...
Bocsánat de nem tudok szebben fogalmazni!
Történt ugyanis,hogy megállapodott a szerver,hogy közösen visszük a követ!
Félretéve a rivalizálást,mindenki belement!
Persze most is van aki nem tudja félretenni a személyes problémáit és azzal az indokkal,hogy"azonos pontszámnál a rendszer előrébb helyez másokat és nem ő az első",rányom plusz egy pontot!
Mert nehogymáááááá más vigye a követ
Egy teljes napja próbáljuk meggyőzni minden siker nélkül,hogy mindenki megkapja azonos pontnál,de nem hallgat senkire

Persze így sem kapja remélem,meg mert van aki Maga mögött bírja tartani!

A játékos neve Szikla

Üdv A Fritz s22-ről
Szia!

Most tudod mi volt velünk?

40en!

Ismétlen 40en voltunk 48 ponton!

Erre Kedves DarthNandious rátol 1 pontot utolsó 10 pontnál!

Ehhez csak Gratulálni tudok!

Sokan Gerinc nélkül születnek.

Gratulálok nekik!

Mindenkivel meg lett beszélve.

Üdv: Selamir S23

Láthatóvá tettem.
Shaiyla

Mod.megjegyzés: Megkérlek titeket, hogy ne menjetek át személyeskedésbe.

54

Wednesday, May 9th 2018, 1:07pm

Szerintem a kedves delikvensnek a közeljövőben rengeteg ételre lesz szüksége, mert 12 percenként nullázva lesz, az is biztos :D

Üdv KALASNIKOV s23

55

Monday, May 14th 2018, 10:15am

Szép napot!

Hadrianus falai az s18-on leomlottak - talán más szerveren nem - ! Nem érzek csalódást, várható volt. A szerverünk azt gondolom az aktív szerverek közé tartozik, játszi könnyedséggel befejezhettük volna az eventet. De! Van egy játékos aki csak és kizárólag önző módon saját maga érdekeit nézi és nem érdekli a csapat, a szerver egésze. Nem érdekli , hogy megállapodások történtek - most már szóba sem került - , és akár 40-50 játékos is minden hullám jutalmát megkaphatná , sőt még a bajnoki címet is. Mindent és mindenkor ő egyedül akar megszerezni. Próbáltuk meggyőzni nem lehetett. Legyőztük az utóbbi 3 eventben - köszörűkő -ez sem hatott. Most a szerver játékosai - nem volt megbeszélve - passzívak lettek és inkább hagyták bukni az eventet, ezzel a nyerhető bónuszokat is. Gondolom nem kell magyarázni miért? Talán most rádöbben, hogy mit tett!

Üdv: ordogi s18-ról

56

Monday, May 14th 2018, 5:24pm

Sajnos én nem vagyok jártas a feszültségkeltésbe, provokációba, mint amit most is itt sokadjára leművelsz, ha neked igy jó hát egészségedre.

Részemről nagyszerű egy event volt, közel 500 pontot sikerült elnyomnom, ami TP-be és lóvéba bőven kitett egy DP1-es ruhát, sajnos 2 napom kiesett ha úgy nézzük, ami közel 200 pont pluszt jelenthetett volna még. Nodens is megajándékozott egy +46-os narancs kővel, ez azért elmegy kárpótlásnak.

Erősen benne volt a pakliban, hogy s18-on sikertelen lesz az event, mivel a 12 magyar szerverből a 2. leginaktivabbak vagyunk, és erre még ráment az a néhány (vagy 1) játékos, aki saját kárukra ellenezték az egészet, én erre csak annyit tudok mondani, hogy úgy épitik a játékukat, ahogy jónak látják.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests