You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Gladiatus.hu Fórum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 12th 2018, 2:45pm

Szabad a pad

-egy park ahol mindig van üres pad némi eszmecserére.

Ha szeretnétek megjelölni milyen témában írtok akkor kérlek használjátok a hozzászólásotok Subject (tárgy) részét.
Ophaniel

2

Tuesday, February 20th 2018, 1:51pm

"Ha indul egy új szerver , meg kell próbálni egy új karival az adott szerveren mit lehet elérni."

Tisztelt Zandir!

"Ha indul egy új szerver , meg kell próbálni egy új karival az adott szerveren mit lehet elérni."
Ha jól értem, regisztráljunk be minden szerverre hátha ott nagyobb sikerünk lesz? Több, mint 10 éve játszunk itt többen is más-más szervereken, akkor az eddig beleölt időt, pénzt energiát stb... hagyjuk és dobjuk ki, mert hátha az új majd a következő jobb lesz? Mi itt szeretnénk "egyenlő" feltételek mellett, legyen az S2, S8, S18 stb....játszani...

Üdv.

Cooree

Játékos kérésére áthelyezve.
Az üzenet ahol az idézett mondat a Kávézó a TEKERCSEN alvó macskához részen található.
Ophaniel

Zandir

Szuper Játék Operátor

• "Zandir" is male
  • Send private message

3

Wednesday, February 21st 2018, 5:17pm

Tisztelt Cooree.

Kellemes napot kívánok!
Mint írtam, minden szerveren egyenlő esélyek vannak, induláskor. Azután, már rengeteg külső tényező befolyásolja a játékot. Lásd , te nem akarsz,új szerveren játszani.De meg lehet nézni, hogy az új szerverekre, mennyi, játékos regisztrál. És ott akár egy csapatba is kerülhetnek,igyekeznek, minél jobban fejleszteni a karaktereket. Annak idején, mi még a Kocsmában vállaltuk ki a küldetéseket, most már más módon teszik.Én egy szóval sem mondtam, hogy a régebbi szervereket abba kell hagyni. Csak javasoltam, hogy érdemes , egy új szerveren megpróbálni, hogy mit lehet kihozni belőle. Én már látom a különbséget, azért a régi karim nagyon szeretem.És tudom, hogy akkor már mikor a legrégebbi szerveren ugyanezen a feltételek mellet indítottam volna a karimat sokkal másabb lenne. De soha nem késő tanulni, és az újabb szerveren levő karakterem mintájára a régebbin, sokat tudtam átalakítani.Minden szerver indulásakor, megvan írva,hogy és milyen lesz az adott szerver. Aki ,akar regisztrál is rá, javasolni lehet bárkinek, de kötelezni nem akarok senkit.

Jó szórakozást. Kellemes időtöltést. Zandir
A játék akkor felhőtlen, akkor lesz a képzelet paradicsoma, ha szabályait mindenben betartják.
/Philip Grant/

4

Thursday, February 22nd 2018, 12:30pm

Szép napot!

35 perce indultam DP normál ruháért. Hatszor kaptam ki magamtól! Gratulálok! Nem írom le mit gondolok a GF-ről!!!! Persze jogos, vajon ki az a megátalkodott aki elhiszi, hogy letudja győzni saját magát! Nevetséges és egyben undorító is ami itt történik!

Üdv. ordogi s18-ról

5

Thursday, February 22nd 2018, 7:14pm

Csatamotor

A karizmám 2 ponttal gyengébb, tehát teljesen logikus a vereségem

https://imgur.com/a/Ca5Xk

6

Thursday, March 1st 2018, 7:40am

csomagok - áthelyezett

Sziasztok!

....

Könyörgöm a csomagok lejárati idejét szüntessék meg. Játszani szeretnénk, egyenlőBB feltételekkel. Nem azzal szeretnénk tölteni napi 1-2órát, hogy átcsomagolunk. Játszani, játszani, harcolni, kommunikálni... Ne azzal tartson itt egy játék, hogy jajj fel kell mennem mert lejárnak a cuccaim.

Jó játékot kívánok!

Az üzenet ezen része nem a megfelelő helyre lett írva ezért áthelyeztem.
eredeti helye: Rendezvények (eventek) ami mint a címe is mutatja nem a csomagokról szól.

Ophaniel
Admin

7

Thursday, March 1st 2018, 8:35am

csomagok - áthelyezett

Sylvi a csomagok lejarati idejet nem kell megszuntetni, "csak" eszkozolni kellene nemi modositast.

Ket plusz gombra lenne szukseg:

- atcsomagolas gomb (lenne egy alap ido pl. 1 het ami ingyenes es lenne extra ido rubinert, m megis csak egy penzehes cegrol beszelunk - ami lenne mondjuk 1 honap.)

- elad gomb (persze ezzel parhuzamosan / kapcsoltan itt szukseg lenne a szurok javitasara, teszem azt zoldre szurok, na akkor aztan a feheren kivul minden benne van, magyaran a szuro egy kalap kakat se er a jelenlegi formalyaban ). Napi szinten adom el a szemet, de legalabb annyi idobe telik, mint atforgatni a hasznos holmit.

Ha ezt a kettot eszkozolnek minden problemank megoldodna esismet onfeledten szorakozhatnank, amire ez a jatek elviegben hivatott.

Eventeknel egy aprosag. A targyak (tojas, kulonbozo italok) szintje lehetne standard egy. Jelenleg nem rakasolhatoak ami miatt a fenti ket problema ezeknel is fenn all sajnos.

Áthelyezve, a Rendezvények (eventek)

Ophaniel
Admin

8

Thursday, March 1st 2018, 8:40am

csomagok - áthelyezett

Trax! :)

Egyszerűbb lenne, ha nem járna le :)
De szerintem ezen a téren minden könnyebbítési módszer érdekel :)

Igen, igen, azt elfelejtettem. Cervisia, tojás, egyéb kis bónuszok adta tárgyak összerakhatóak legyenek. 1 zsák centu palack milyen szép lenne 1 kockában. Ezzel is könnyebb lenne a játékunk.

Köszi :)

Ophaniel
Admin

9

Thursday, March 1st 2018, 8:44am

csomagok - áthelyezett

Trax!

Abszolút támogatom az ötletedet, a csomagolás terén! Már nagy segítség lenne, ha a szűrők működnének! A "normál" 1 hetes illetve a rubinos 1 hónap is helytálló (ha már pénzért is lehet játszani).

Áthelyezve , --másolva az üzenet a Rendezvények (eventek)

Ophaniel
Admin

10

Friday, March 2nd 2018, 3:49am

csomagok - áthelyezett

én speciel örülnék ha bevezetnék az alapanyagok összekovácsolását ahogy azt írták 3 hónapja hogy az alacsonyabb szintű anyagokból pl kék lehet lilát kovácsolni stb és ha a rubintvásárlás is cél akkor lehetne hogy aki fizet érte annak kevesebb alapanyag is kevés vagy gyorsabban átkovácsolják csak egy plusz fül kéne a kovácshoz. amúgy meg a centurióhoz igazán hozzádobhatnák hogy amíg aktív addig a tárgyak 2-szer olyan hosszú ideig lehenek a csomagban. aminek még örülnék ha nem csak 100 db-ot lehetne a nyersikből felhalmozni egy kockába mert így is sokféle van én nem értem rá átcsomagoni és így elbuktam egy csomó nyersit.

Ophaniel
Admin

11

Friday, March 2nd 2018, 5:44am

áthelyezés - csomagok

Sziasztok!

Sajnos több üzenetet is át kellett helyeznem.

A csomagok témája jó :) érdemes beszélgetni róla ...
örömmel fogadnám ha teljesen kidolgozott javaslat születne belőle.
Ophaniel

12

Friday, March 2nd 2018, 6:10am

Sziasztok!

Számomra tökéletesen elfogadható javaslat amit Trax felvetett.
Támogatom.

MIELŐBB!!!!

Jó lenne, ha nem húzódna el, úgy, mint a gyengébb minőségű nyersik-beváltás-jobb minőségű nyersikre.
Hisz az már 2017. január vége óta terítéken van.

13

Friday, March 2nd 2018, 6:28am

Szép napot!

Véleményem szerint a legjobb megoldás az lenne,ha nem járnának le a csomagok. Azt hiszem ez egyszerűbben is megoldható - nem vagyok szakember -, mint 2 új "gomb" munkába állítása. Azt hiszem sokan átéltük már azt, hogy a csomagok feljöttek és milliókat, értékes tárgyakat,nyersiket buktunk , ráadásul a napi több tíz oldal átforgatása nem kevés időt vesz el a játékból.

Üdv: ordogi s18-ról

14

Friday, March 2nd 2018, 7:39am

Ordogi!

Oly régóta így működik, hogy nem hiszem törölnék a csomagok lejárati idejét :(
Inkább fizetőssé tennék, akkor viszont Trax javaslata jónak tűnik.

15

Friday, March 2nd 2018, 7:59am

Sziasztok!

Szerintem az új gombok hasznalata jobb otlet. Ha a csomagok nem jarnak le, akkor folhalmozodnak, es ugyanugy kezelni kellene, szurni, es eladni.

Tiian, s23

16

Friday, March 2nd 2018, 11:00am

A nyersanyag "upgradet" szerintem mindenki varja mar. Felpezsdulne tole a piac az biztos es a nyersanyagok ara is normalizalodna.

Pl. 1.5 - 2 millio arany egy piros kitartas tinktura vagy reakcio eszencia jelenlegi ara, ez sztem egy kicsit tulzas :(

17

Friday, March 2nd 2018, 2:35pm

és akkor talán a piros anyag fölé is lehet majd egy új színt kitalálni

18

Friday, March 2nd 2018, 9:36pm

A csomagolásos témát teljes mértékben javaslom, mert rengeteg idő megy el velük!
A januárban közzétett nyersanyagos témára inkább nem reagálok. Olyan gyorsan jön, mint a szerverösszevonás... :)

19

Friday, March 2nd 2018, 11:15pm

Sziasztok!
Igaz 07SM több időd maradna hogy 10meg 12 szintel lejjeb üss! Jogos, nincs szintkorlát így aztán érvényesítheted a képességeidet! Csak így tovább!
Jó ötlet, a csomagok hosszabítása égető szükségű lenne! Sok-sok idő újra csomagolni, megérné azt a pénzt hogy havonta kelljen bérelni..:)

20

Friday, March 2nd 2018, 11:23pm

Szerintem ebbe már felesleges kör belefutni, ahogy adja az ellenfeleket a rendszer.
Nem tehetek róla, hogy kisebbeket is bead. Nem személyes az ütés, de nem kérek azért új ellenfeleket, mert aközött kell döntenem, hogy vagy kikapok vagy legyőzök egy kisebbet.
Egyébként 8 szint van köztünk, ahogy nézem.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests