You are not logged in.

1

Monday, February 12th 2018, 2:45pm

Szabad a pad

-egy park ahol mindig van üres pad némi eszmecserére.

Ha szeretnétek megjelölni milyen témában írtok akkor kérlek használjátok a hozzászólásotok Subject (tárgy) részét.
Ophaniel

2

Tuesday, February 20th 2018, 1:51pm

"Ha indul egy új szerver , meg kell próbálni egy új karival az adott szerveren mit lehet elérni."

Tisztelt Zandir!

"Ha indul egy új szerver , meg kell próbálni egy új karival az adott szerveren mit lehet elérni."
Ha jól értem, regisztráljunk be minden szerverre hátha ott nagyobb sikerünk lesz? Több, mint 10 éve játszunk itt többen is más-más szervereken, akkor az eddig beleölt időt, pénzt energiát stb... hagyjuk és dobjuk ki, mert hátha az új majd a következő jobb lesz? Mi itt szeretnénk "egyenlő" feltételek mellett, legyen az S2, S8, S18 stb....játszani...

Üdv.

Cooree

Játékos kérésére áthelyezve.
Az üzenet ahol az idézett mondat a Kávézó a TEKERCSEN alvó macskához részen található.
Ophaniel

Zandir

Szuper Játék Operátor

• "Zandir" is male
  • Send private message

3

Wednesday, February 21st 2018, 5:17pm

Tisztelt Cooree.

Kellemes napot kívánok!
Mint írtam, minden szerveren egyenlő esélyek vannak, induláskor. Azután, már rengeteg külső tényező befolyásolja a játékot. Lásd , te nem akarsz,új szerveren játszani.De meg lehet nézni, hogy az új szerverekre, mennyi, játékos regisztrál. És ott akár egy csapatba is kerülhetnek,igyekeznek, minél jobban fejleszteni a karaktereket. Annak idején, mi még a Kocsmában vállaltuk ki a küldetéseket, most már más módon teszik.Én egy szóval sem mondtam, hogy a régebbi szervereket abba kell hagyni. Csak javasoltam, hogy érdemes , egy új szerveren megpróbálni, hogy mit lehet kihozni belőle. Én már látom a különbséget, azért a régi karim nagyon szeretem.És tudom, hogy akkor már mikor a legrégebbi szerveren ugyanezen a feltételek mellet indítottam volna a karimat sokkal másabb lenne. De soha nem késő tanulni, és az újabb szerveren levő karakterem mintájára a régebbin, sokat tudtam átalakítani.Minden szerver indulásakor, megvan írva,hogy és milyen lesz az adott szerver. Aki ,akar regisztrál is rá, javasolni lehet bárkinek, de kötelezni nem akarok senkit.

Jó szórakozást. Kellemes időtöltést. Zandir
A játék akkor felhőtlen, akkor lesz a képzelet paradicsoma, ha szabályait mindenben betartják.
/Philip Grant/

4

Yesterday, 12:30pm

Szép napot!

35 perce indultam DP normál ruháért. Hatszor kaptam ki magamtól! Gratulálok! Nem írom le mit gondolok a GF-ről!!!! Persze jogos, vajon ki az a megátalkodott aki elhiszi, hogy letudja győzni saját magát! Nevetséges és egyben undorító is ami itt történik!

Üdv. ordogi s18-ról

5

Yesterday, 7:14pm

Csatamotor

A karizmám 2 ponttal gyengébb, tehát teljesen logikus a vereségem

https://imgur.com/a/Ca5Xk

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests