You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Gladiatus.hu Fórum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 28th 2018, 12:09am

Alvilági csaták

Sziasztok !

Ide várjuk az alvilági csatákkal kapcsolatos posztjaitokat.
jöhetnek képek, miket kaptatok vagy egy- egy teljes alvilági kalandozás,
Sikereitek amikre büszkék vagytok ..
Igaz már arra is büszkék lehettek hogy elértétek a 100 -as szint és megnyílt előttetek az alvilági terület :)

Mindenkinek jó csatákat kívánuk!

A Gladiatus Csapat
Ophaniel

2

Monday, February 5th 2018, 12:34am

Sziasztok !

04.02.2018 13:13 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
04.02.2018 13:24 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
04.02.2018 13:46 A Holtak királyságának bejárata -
Részletek
04.02.2018 13:35 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

S2 rendhagyó eredménnyel 5.re sikerült önmagamat leverni közepesben ( eventeknél mindig megfigyelhető egy kis kibabrálás a jó néppel ) új tekercs nulla , semmit mondó palackok , felszerelések 1 db aulus lila amu semmit sem ér ! Mivel volt még mozgékonyságom +5 pontot ellőttem így sem lett tekercs stb ! Élmény !

3

Monday, February 5th 2018, 5:59pm

https://imgur.com/a/klOfE

Mai alvilág, még jó, hogy ma lett bejelentve a holnapi mikro event, igy le is maradok a tekercs találásról. Kérdés az, hogy a péntek-szombati igy marad-e?

4

Thursday, February 8th 2018, 7:32am

11. támadás, a múltkor 23 órán át ütöttem érte.

https://imgur.com/a/tjt5O

5

Saturday, February 10th 2018, 11:48am

Nevetséges vicc kategória ennyit a jó beállításokról (S2 )a félszerver alvilággal szenved és semmi új tekercs csak lom és lom !

6

Sunday, February 11th 2018, 1:04pm

+10% tekercs találás esélyei S2 szempontjából tapasztalat !

Adtam egy sanszot magamnak tegnap ,noha nem engedhetem meg magamnak szóval kivételesen szereztem 120 rubint amit beáldoztam alvilágba 10% tekercs találat miatt, miért mert egyes speed szerveresek és más nagy arcok illetve német s201 állították ,hogy áldozat nélkül nem lesz gratiusom stb ,egy valaki mellékelt is egy listát személye mit kapott 100 rubinért cserébe ;nem nevesítem az illetőt, íme a listája "eddig 100rubint költöttem az alvilágra

1x Sebastianus
1x Gratius
1x Lethe
1x Joves
2x Tiberius

plusz gagyik is jöttek, de azok is újat (Asphodel, Pilatus, stb "

...........................................................

Nos közepes ruhával nyomtam le a 3/4 ét a közepesnek majd bubonával

tekercset egy számomra nem releváns Ursus(bubonával ) kaptam ami Gratius inferno Sebastianiushoz képest nem sok előrelépést jelent ezen kívül kaptam visszavágást és még egy szart 1 piros amut véletlenül , olvasztás nem jött be se gratius se sabistianius erről ennyit !Ráfizetés volt ha így vesszük, mindenesetre látszik mi különbség van egy speedes vagy S5, S8, S11,es stb szerencsefaktor és a mi szerverünk ( S2) szerencsefaktora között, írhatnám még az aut és a kereskedőket is /nincs zsoldos amivel zárkózhatnák mert vagy egyáltalán nem ad olyan tulajdonságokkal rendelkezőt mint más szerveren lévőknek , vagy ad de akkor biztosra vehetjük ,hogy valamely tulajdonság kisebbítve, rontva van benne, ezáltal ismét esélytelenné téve a harcot ) nekem tanulság volt , elgondolkodtam azon ,hogy van e értelme ennek a játéknak ha maradnak az igazságtalan leosztások! Illetve minden hidat felégetve komolyabb lépéseket tenni !

7

Sunday, February 11th 2018, 4:40pm

Draga Baratom!

Igazan rajohettel volna hogy nekunk mar nem terem baber ebben a jatekban,foleg ezen a szerveren.
Ameddig ilyen szuper feletteseink vannak akik a hozza nem ertesukkel igy szetbarmoltak a jatekokt szamunkra,addig felesleges is remenykedni hogy barmi valtozna is.
Ez olyan mint a magyar egeszsegugy,alap vizsgalatokra fel evet kell legalabb varni :)
Akkor itt se varjunk sok mindent.
Ugy latszik nem csak a szavakkal kell dobalozni,hanem a tettek mezejere kell lepni,es feljelentest kell tenni a team tagok ellen.
Potroha is magatol ment el igaz? :)

8

Sunday, February 11th 2018, 6:22pm

Szép napot!

Nem tisztem védeni a magyar csapatot és nem akarok fogadatlan prókátor se lenni. Aki néha ide látogatott a fórumra - sajnos kevesen - az olvashatta - Vén Hobó néven írogattam - , hogy bizony néha nem angol kisasszony stílusban fejtettem ki a véleményemet a játékkal kapcsolatban. Sok mindent most is vállalok. Vannak dolgok amiket tudomásul kell venni. A magyar Glad. csapat a fejlesztők szolgálatában van és ezen nem kell felháborodni. Ők közvetítő feladatot látnak el, segítenek amíg a takarójuk ér, illetve felügyelik a játékot. A fejlesztés, hibák stb. kérdése nem az ő asztaluk. Nem az ő hibájuk, hogy Britanniában még mindig nincs kazamata, hogy a csata motor úgy rossz ahogy van - folyamatosan kapok ki nagyon gyenge ellenfelektől -, nem rajtuk múlik, hogy milyen tárgyakat, tekercseket, nyersiket kapunk. Nem rajtuk múlik, hogy képtelenség piros tárgyakat kovácsolni,mert ugye még mindig az anton és lucius tárgyak a menők amihez több, mint 30 kitartás, kristály és egyéb nyersi kellene , de nincs. Ezek mind a fejlesztők sara. Sokszor írtam, hogy jó magam is nem kevés pénzt áldozok a játékra és azért viszont elvárom, hogy a játék színvonala emelkedjen. Sok mindent írhatnék még a játékkal kapcsolatban ,mert rengeteg anomália van.De, nem látom értelmét. Több ezer játékos van regisztrálva, vajon hányan olvassák a fórumot, hányan mondanak véleményt, tesznek javaslatot, vetnek fel problémákat, hibákat? Hányan fejezték ki nem tetszésüket a legutóbbi event kapcsán? Igen, amikor az s24-s szerver kapta csak meg a -20% gyakorlást, a beharangozótól eltérően. Azzal indokolták, hogy még nincs kosztűműk. Nevetséges. És a régi szervereken új játékosok akiknek szintén nincs kosztüm, azok miért nem kapták meg? Mi régi játékosok megküzdöttünk érte, hát ez kellett volna nekik is! Gondolkodom, hogy folytassam-e , sajnos egyre inkább arra hajlok, hogy nem!

További jó játékot: ordogi s18-ról

9

Sunday, February 11th 2018, 6:56pm

A nyafogoknak mondanam, az elmult heten tobb szaz rubint koltottem remenykedve, hogy majd kapok par tekercset a kozepes alvilagban. Nos ossz 3 db-ot kaptam amik kozul gyakorlatilag egy sem hasznalhato. A felreertesek vegett uj elo/utotagokrol beszelek.

Total feleslegesen invesztaltam a jatekba. Ma reggel felvettem a Re ruhat, hogy valamennyi rubint szerezzek. Reggel ota ird es mond egyetlen egy rubint kaptam.

Mindezt csak azert irom, hogy sirhattok, de ne gondoljatok, hogy mashol jobb, mert nem az. A tobbsegnek egyaltalan nem.

Tovabbi jo jatekot, udv. Trax az s18-rol.

10

Monday, February 12th 2018, 12:43am

Trax a hozzászólásódát nem minősítem , tőled többet nem is vártam !Nézz körbe a szervereden aztán szövegelj! A problémáról meg jó ideje beszélünk írunk ez nem egyéves folyamat az S2 vonzatában !

Szia Ördögi!

Gondolatmeneteddel nagyjából tudok azonosulni , és egyetérteni ;egy kivételével :idézlek :"A magyar Glad. csapat a fejlesztők szolgálatában van"

Nem; a magyar glad . csapatnak a játékosok érdekeit ,észrevételeit , javaslatait a játékélményét kellene segíteniük a fejlesztőket nem kiszolgálni hanem tájékoztatni kell a felmerülő problémákról,hibákról! Tudod nem a vevő van a szolgáltatóért hanem a szolgáltató a vevőért ;ugyanis a vevő ellenszolgáltatásából tartja fenn magát ! Másrészről még egy gondolatnyi mint kiderült csak nálunk voltak a szabályok "lóellenzősen alkalmazva "a játék menetének, gyakorlatának , stb ellentmondóan ,ezáltal potenciális támogatok, játékosok lettek indokolatlanul tiltva , figyelmeztetés nélkül véglegesen , sokszor olyan személyek által akik azt sem tudták eszik e vagy isszák Gladot ,ezt ne felejtsük már el !Lehet tiltani nyugodtan ezek után de mivel a kezdetektől játszom , sok mindent megéltem ,látok , hallok , és tudok!! ez a konklúzióm !

Üdv Forti

11

Monday, February 12th 2018, 1:37am

A tekercs találási esélyekről felhozott panaszokat már akkor továbbítottuk, amikor először megkaptuk őket hónapokkal ezelőtt. A GF reakciója az volt hogy nincs hiba, a 2-es szerver ugyanazokkal a paraméterekkel működik ebből a szempontból mint a többi.

Ezután minden további ellenőrzés és kutatás a részünkről extra munka és szivesség, ugyanis a GF felelősségteljesen kijelentette hogy nincs probléma. Mi akár ennyiben is hagyhatnánk és minden további panaszt elutasíthatnánk azzal hogy "nem találtunk hibát", mert a GF ezt a választ adta.
A részünkről igenis szivesség hogyha átbogarásszuk minden játékos naplózását több szerveren is és erről statisztikát próbálunk összeállítani, mert akik ezt csinálják most (a helyi csapat tagjai), azok nem kapnak juttatást ezért. Önként és szabadidejükben csinálják ezt. Csak azért hogy "lenyomozzák" és megerősítsék a játékosok által küldött panaszokat. De az sem biztos hogy a statisztika amit összeállítunk elegendő, mert nem 100%-os pontosságú lehet, ha manuálisan csináljuk. Nyilván az is csak egy kiegészítő adat lehet maximum.

Mondhatjátok azt hogy titeket ez mind nem érdekel, mert ti vagytok a játékosok és mi értetek vagyunk. Ez így is van, de ha már többet teszünk értetek mint amit kell, és ugyanúgy a sarat kapjuk az arcunkba, akkor elgondolkodok azon hogy egyáltalán érdemes-e tájékoztatni titeket arról, ha ilyen "kutatómunkát" végzünk a kedvetekért. De akkor meg azért panaszkodtok hogy nem tájékoztatunk titeket és "követelitek" a válaszokat. Örökzöld igazság hogy "a felhasználóknak semmi sem jó", de ha azt kéne keresnem hogy mi kevésbé rossz számukra, hát igen.

TL;DR;
Tehát mivel a GF már korábban kijelentette hogy nem találtak hibát, a helyi csapat minden további intézkedésére (azaz ellenőrzésére) vonatkozó panaszokat elutasítom. A panaszaitokat a "vélt hibáról" mint eddig is, ezután is továbbítjuk a fejlesztőknek, mert ez a dolgunk.

12

Monday, February 12th 2018, 8:46am

"a 2-es szerver ugyanazokkal a paraméterekkel működik"

Sziasztok!

Lorovus! Előre is köszönjük a munkátokat, időtöket, ha sikerül bármit is találnotok, ami minket igazol!

Trax a rinyálók nevében mondom, nézz körül a szervereteken és utána okoskodjál!

NightWatch: nagyon örülünk és boldogsággal tölt el minket, hogy újra találtál egy sebastianus tekiercset és még el is tudtad adni 20 millióért! Gratulálunk hozzá!!!

Személyes tapasztalat: (ha kell szívesen töltök fel képeket is hozzá) event alatt közel 100 rubint játszottam el, lent voltam az alvilágban, kaptam is tárgyakat (sebastianus,gratius, ursus stb...) non.stop ment a kohó. 20-25 olvasztás ment végig 0 tekercs olvadt belőle! Dragonus és Mycrandrilles tekercseket kaptam az alvilágban. (sok ilyen tárgyat nem látok rajtatok....)
Ellenben tekercs eső volt expediciók közben,kaptam: Opiehnzas, Marcellus,Antonius, Lucius, Zimbri stb.... rengeteg régi tekercset, amit még ár+pk.-ért sem vittek már el a piacon, mivel már meg van mindenkinek!!! Ré ruhával mentem végig plusz tárgytalálás be volt aktiválva a rubin 8%os statisztika is megbukott!!! Be kellene látni, hogy valami tényleg nem úgy megy itt az S2ön, ahogy kellene!!!

Üdv.

Cornelius (egy rinyáló a sok közül)

13

Monday, February 12th 2018, 12:35pm

Sziasztok !

Mindenkinek igaza van és senkinek .....

Csak egy gondolat...
Mikor bejött ez a tekercses-kovácsolós csoda... mindenki egymást ölte a gaius-antonius-luci tekercsekért , és a hozzájuk szükséges nyersikért...Milliókért lehetett eladni a tekercseket és még a lila nyersik is szép áron mentek....nem beszélve a piros alapanyagokról.....már kicsit alábbhagyott a lendület..amint írtátok ezek a tekik már szinte mindenkinek megvannak....

Most akkor kérdem én ..jó lenne ha most"hoppp" egyszere az új tekik is leesnének mindenkinek??? Persze lehet beszélni az egyenlötlen leoszlásról, de ez szerintem a véletlen műve......
Emlékezhettek pl az adventi játékra , mikor sorsoltak...volt olyan magyar játékos aki kétszer is nyert...és más senki....persze mindjárt meg lett találva , hogy miért pont ő....

Megjegyzem , én is direkt ilyen eventre (tekercs találos) tartogattam a jobbnál-jobb új elő-és útótagos tekercseket...egy sem esett kohóból....az DP2 alvilágot vertrem 1,5 napon keresztül kaptam 3-4 tekit----de mind a régiek közül....pedig nagy reményeim voltak......de ez van....

Itt S8-on is egyetlen Talált Gratius tekiről tudok csak ..az sem most esett , hanem még karácsonykor..és az is kohózásból....

Szóval , nem biztos , hogy az a megoldás ha egyből egymás torkának esünk, felelősöket keresünk, stb....

Igaz én nem ölök bele vagyonokat, megmaradt játéknak.....ami hol így, hol úgy sikerül....persze én is bosszankodok ha valami nem jön össze..de az élet nem áll meg..hátha legközelebb jobb lesz.....

De ez saját tapasztalat... és csak a mostani 8-as szeron játszom....am S7-ről kerültem ide
Az oroszok már a spájzban vannak

14

Monday, February 12th 2018, 1:42pm

Nem tudom minek nezelodjek.

Tudomasom szerint 3 embernek van meg a Sebastianus elotag (koztul vagyok en is).

Egy embernek meg van a Gaias amit Callariustol kapott expedicion.

Nightwachnak tobb uj elotagja van, de amennyit koltott a jatekra ugy gdolom megerdemelten szerezte a tekercseket.

Utotagokrol sokat nem tudok. Van nehany nekem is es bizonyara masoknak is.

Szoval egyaltalan nem vagyunk eleresztve ;)

15

Monday, February 12th 2018, 2:47pm

Sziasztok!

Egy picit eltértünk a témától :( ide alvilági harcok képeit, történeteit, eredményeit várnák...
Főként pozitív eredményeket.. :love: tudom, hogy van az is hiszen sokat alvilágoztok, ha nem érné meg senki se csinálná :P

Nagyon szívesen nyitok egy másik részt ahol akár téma nélkül beszélgethetnétek, véleményeiteket megoszthatnátok ahogyan itt is most teszitek. Ezzel kapcsolatban csak egy kérdésem van.
Mi legyen a neve ?
(lehet, hogy az én név választásom nem nyerné el a tetszéseteket 8o pl. lehetne "Szabad a pad"
-egy park ahol mindig van üres pad némi eszmecserére.
Most megnyittam ezen a néven és ha nem tetszik majd max átnevezem.

A következő hozzászóló megtenné hogy az alvilági csatáiról mesélne ?

Köszönöm :)
Ophaniel
Admin
Ophaniel

16

Tuesday, February 13th 2018, 4:30pm

Nem tudok telefonrol kepet csatolni, de ma voltam a konnyu ruhaert.

8 vereseget szedtem ossze, 5-ot magatol Dis Patertol. 6 rubinba kerult a kor, mert se apollo aldasom se mozgekonysagom nincs. Ladabol 99% dobokockat porgetek. Egy elmeny ez a jatek.

17

Tuesday, February 13th 2018, 6:02pm

Szép napot!

Legyen meg a te akaratod - képet nem csatolok -!:) Alvilágozzunk! Én leginkább a normál ruháért megyek, a közepes nem érdekel, a nehéz ruha se túlzottan hat meg, mert CT ki van kapcsolva, arénában meg addig támadok amíg a ládát meg nem kapom - szóval nem az vagyok aki a 7 naposban ezreket csatázik -.

Azt kéred, hogy pozitív eredményekről számoljunk be! Nem tudok! Egyetlen pozitív dolog, hogy ha megszerzem a ruhát és felveszem milliókat tudok szerezni és esetleg beesik egy-két narancs - persze az is gyógyítós - tárgy, aminek a nagy részét még olvasztani sem éri meg. De, maradjunk az alvilágnál. Nem fogok új dolgokat kitalálni, a hibák régiek és semmi változás nincs. Kezdem azzal, hogy az ember nem lépheti át a saját árnyékát - ez ugye bizonyított tény -, és nyilván saját magát se verheti meg, kivéve ha rossz a csata motor - tudjuk, hogy rossz-. Ennek ellenére továbbra is a tükörképemmel kell megküzdenem, nevetséges. Az hogy mikor győzőm le magam a programtól függ, ha olyanja van , akkor győzők. Alvilágban az életerőt csak dokival, vagy életerővel tudom javítani. Aztán ugye ott van még ráadásul az is, hogy akkor támadnak mikor alvilágban vagyok, pedig nem így indult anno, aztán meg lett változtatva. Potroha ezt cáfolta, aztán mikor bemásoltam neki az eredeti kiírást, azt mondta, mi kértük, hogy támadhassanak alvilágban. Azóta is fogom a hasamat :(. Aztán nézzük az alvilághoz kapcsolódó küldetéseket. Na, ez ám az érdekes! Győzzem le 5x a tükörképemet, vagy valamelyik ellenfelet ! Mi van? Örülök, hogy átjutottam magamon, de még menjek vissza? Szédületes. Átjutok a bejáraton, már Tartarosnál tartok frissítek , mit kapok? Győzzem le a bejárat ellenfeleit! Érthető ugye? Menjek vissza és kezdjem elölről , igaz a 18 pontból már többet elvesztettem, mert hát le kellett győznöm magamat és más ellenfelet, talán van még 5 pontom, de nincs életerőm. menjek vissza és kezdjem elölről! Persze, nem kötelező a küldetésekre menni, de akkor minek van?

Azt hiszem össze foglaltam az alvilág "eredményeit"! A közepes és nehéz ruháról nem írtam, mert mint mondtam azokat nagyon elvétve próbálom megszerezni. A csapattársaktól kapott információ szerint ott is ugyan ezek fordulnak elő!

Üdv: ordogi s18-ról

18

Wednesday, February 14th 2018, 6:48am

Végre egy jó hír!!! jah nem....

5 vereség normál alvilágban Magamtól....szép kezdés....
Cooree has attached the following file:
  • Új kép.bmp (134.84 kB - 22 times downloaded - latest: Apr 6th 2018, 7:33pm)

19

Sunday, February 25th 2018, 2:03am

12 vereség az alvilág alatt. 4 magam ellen, 4 Pater ellen, a többi elszórva. :)

20

Sunday, February 25th 2018, 7:35am

Szép napot!

Erről beszélek, ilyen küldetések vannak az alvilághoz:

A Holtak királyságának bejárata: győzz le 6 x Tükörkép-t

Van 18 pont és 16 ellenfél. Normális aki ezt kitalálta?

Üdv: ordogi s18-ról