You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Gladiatus.hu Fórum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 12th 2018, 2:08pm

Tekercs vadászat - kibeszélő

Sziasztok!

Megnyitottam a Tekercs vadászat versenyhez tartozó kibeszélőt is.
Tudom ilyen verseny még nem volt ezért nyugodtan jöjjenek a kérdések, hozzászólások.
(Komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre mert majd további versenyeket is terveznénk.)

Jó vadászatot kíván a Gladiatus Csapat!
Ophaniel

Drummer

Ne piszkáld

• "Drummer" is male

Occupation: Top Seller

• Send private message

2

Wednesday, February 28th 2018, 9:40pm

Sziasztok,

Van jópár 'Előnyös' utótaggal rendelkező Táliths tárgyam. Néhány van a karakterem is.
Vajon olvasztás után kaphatok ilyen tekercset annak ellenére, hogy nem szerepel a listában? :rolleyes:
:S
SZIA, SZIA, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK?
- Nyomd meg a CapsLock-ot!!
- HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

3

Thursday, March 1st 2018, 8:50am

Szia Drummer!

Elvileg, és gyakorlatilag is olvadhat elő és utótag is! Szorítok, hogy olvadjon. Nagy segítség lenne, ha utána meg is osztanád velünk ezeket!

Köszi

Üdv.

Cooree

Drummer

Ne piszkáld

• "Drummer" is male

Occupation: Top Seller

• Send private message

4

Thursday, March 1st 2018, 10:40pm

Szia,

Sajnos ilyen targyakat sok eve nem lehet szerezni es nagyon rizikosnak tartom az olvasztast.
Minden esetre kitettem egy Taliths Carnelian foggo az Elonyos (nem osszetartozo lelkek) az S8 piacara.
Ha valakinek van kedve es tuti modszere az probalkozhat tekercs kiolvasztasara.

Ha volna valami tuti modszer (es egyatalan letezik ilyen tekercs ) kiprobalnam.... de ha nincs akkor varok vele meg par evet :whistling:

A versenynek vége, és a téma is inaktív, így zártam.
Shaiyla
:S
SZIA, SZIA, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK?
- Nyomd meg a CapsLock-ot!!
- HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!